czarna ceramiak łazienkowa

Ceramika łazienkowa w kolorze – trend 2020?

Wydawać by się mogło, że w aranżacjach łazienek było już wszystko. Pomieszczenie to przechodziło w ciągu ostatnich lat taką metamorfozę, że śmiało można stwierdzić, że zmieniło się nie do poznania. Współczesne łazienki często przypominają ze względu na swoją estetykę bardziej pokój, salon niż miejsce, w którym wykonywane są tylko zabiegi higieniczne. Współcześni klienci mają coraz wyższe wymagania, dotyczące wyposażenia, funkcjonalności.

Łazienka powinna być, poza tym dopasowana pod każdym kątem do indywidualnych preferencji domowników, po to by użytkowanie jej, było prawdziwą przyjemnością. Z tego względu producenci co rusz wprowadzają produkty, które zachwycają swoją estetyką. W ostatnim czasie szczególnym zainteresowaniem cieszą się elementy wyposażenia łazienkowego w kolorze. To właśnie one uchodzą za trend roku 2020.

Przeczytaj również wpis o czarnej ceramice łazienkowej: https://www.lazienkiabc.pl/Artykuly/Czarna-ceramika-lazienkowa-nowy-trend-w-aranzacji-lazienki-2100.html

czarna łazienka

Kolorowa ceramika – do jakiej łazienki?

Kolorowe elementy ceramiki mogą znaleźć się tak naprawdę w każdym wnętrzu! Bez różnicy czy jest to aranżacja nowoczesna, klasyczna czy retro. W ofercie czołowych producentów wybór jej jest dość duży. Czarne, szare, pastelowe umywalki, miski WC będą nie tylko normalnie spełniały swoją funkcję, to także staną się elementem dekoracyjnym. Ceramika ze względu na inny od białego kolor, nie zmienia swoich właściwości. Jest to istotne, ponieważ wiele osób uważa, że jest wręcz odwrotnie.

Kolorowe miski czy umywalki mogą być kontynuacją danej aranżacji pod względem barwy i charakteru, mogą też być ciekawym kontrapunktem kolorystycznym.

Warto podkreślić, że w tym sezonie największą popularnością cieszą się umywalki czy miski w kolorach zbliżonych do szarości, czerni i beże.

Umywalki w kolorze – Elita Rika

Umywalka jest niezwykle ważnym, choć często niedocenianym elementem łazienkowego wyposażenia. Poza tym, że spełnia istotną funkcję, to jeszcze jest produktem, który zazwyczaj widoczny jest od razu po wejściu do pomieszczenia, a także użytkowany jest wiele razy dziennie. Z tych właśnie względów umywalka powinna być swoim rozmiarem dobrana, tak by można było z niej korzystać optymalnie.

Powinno się także przyłożyć sporą wagę do jej estetyki. Umywalkami, które zasługują na wyróżnienie są te z serii Elita Rika. Modele te dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych. Wyróżniają się także wysoką jakością wykonania oraz gładką powierzchnią, dzięki czemu powierzchnia ich jest bezproblemowa podczas codziennej pielęgnacji i czyszczenia.

Popularne są dziś nie tylko kolorowe umywalki. Dużym zainteresowaniem cieszy się także miska WC Deante Peonia w kolorze antracyt. Model ten zaskakuje funkcjonalnością oraz niesztampową kolorystyką. Model ten jest propozycją dla osób, które cenią wyjątkowe elementy wyposażenia, zwracają uwagę na detale i chcą by ich wnętrze łazienki było dopasowane do indywidualnych potrzeb. Miska Deante to nie tylko ciekawy dodatek. Model ten nie posiada kołnierza wewnętrznego i został wyposażony w oszczędny system spłukiwania.

One thought on “Ceramika łazienkowa w kolorze – trend 2020?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × 1 =